O SEMINISProducent nasion i roślin warzywnychSeminis to największa na świecie firma opracowująca, produkująca i sprzedająca nasiona warzyw. Tworzymy odmiany hybrydowe, które dają większy potencjał plonów, lepszą jakość, jednorodność, smak i wartość odżywczą, a także większą odporność na szkodniki oraz niekorzystne warunki środowiska.

Seminis stosuje zarówno tradycyjne techniki hodowli roślin, jak i nowoczesne technologie, co pozwala firmie tworzyć odmiany roślin dające jak najwyższy plon handlowy. Warzywa Seminis pozwalają wyprodukować towar o lepszych walorach smakowych, wartościach odżywczych, oraz wygodniejszy dla klienta. W naszej ofercie znajdują się między innymi nasiona brokułów, kapusty, marchwi, porów, kalafiorów, ogórków, sałaty, kukurydzy cukrowej, pomidorów, papryki i cebuli.

Dzięki Seminis mogą Państwo realizować swoje cele i prawdziwe pasje – osiągać jak najlepsze plony, rozwijać działalność i budować własną przyszłość. Wszystko to dzięki naszej idei, aby ogrodnikom zapewnić:

  • Przewidywalne, doskonałe zbiory
  • Globalne doświadczenie, lokalne rozwiązania
  • Znaczące innowacje